Ravimid Ida-Ukrainasse

Selle kingiga toetad Luhanski ja Doneski oblastite haiglaid vajaminevate ravimite ning haiglatehnikaga. Kohalike haiglate meditsiinivahendite vajadused muutuvad pidevalt ning need kooskõlastatakse vahetult enne abiviimist.

MTÜ Mondo suunab kogutud annetusraha toiduabiks Luhanski ja Donetski piirkonna inimestele, meditsiiniabiks kohalikele haiglatele ning toetab sisepõgenikele juriidilise nõustamise infoliinide käivitamist, vaata ka: www.ukrainaheaks.ee

Osta toode:

24€

Kogus:

See on Svetlodarski haigla – konfliktiäärse linna ainuke raviasutus. Sõjategevuse tulemusena on osa hoonest töökorrast väljas, kuid sellegipoolest tegutsetakse edasi. Kõigil akendel pole enam klaase ees, elektrivarustusega on probleeme ning üks maja külg on saanud mürsutabamuse. Haigla töötajatele pole palka makstud juba kuid ning patsiente ravib haigla hetkel suures osas abiorganisatsioonide toel. Mondo kohalik partner Vostok SOS toimetas Svetlodarskisse ravimeid, mis osteti kunstnik Jarõna Ilo heategevuslikust oksjonist saadud tuludega. Samuti oleme tänu Jarõna Ilole saanud toetada Krasnoarmeiski keskhaiglat ning toiduabi vajavaid sisepõgenikke.

95% rahast läheb otse abivajajateni

Ukraina kaart

 

 

 

Loe, kuidas Mondo Ukrainas kohalikku kogukonda aitab.