Mondo on Liibanonis töötanud alates 2016. aastast.

Liibanonis on tänaseks iga neljas elanik Süüria pagulane. Kokku on pagulasi seal registreeritud üle 1 miljoni. Riigil puudub infrastruktuur ja haldusvõimekus pagulaste esmaste vajaduste katmiseks.

Mondo partner Liibanonis on Lebanese Society for Educational and Social Development (LSESD). Mondo katab LSESD alla kuuluvad Tahaddi kogukonnakeskuse kulusid. Keskuses toimub naiste toimetulekuprogramm, mille raames toimuval õmblemiskursusel valmistatud tooted turustatakse.

Sõja eest põgenenud lastega töötavad psühhosotsiaalset tuge pakkuv nõustaja, lasteaia abiõpetaja, kunstiõpetaja ja hariduse- ja tunnivälise tegevuste juht. Tegevused on suunatud lastele vanuses 4-12 aastat. Käsitöö- ja kunstikoolitused aitavad parandada laste sotsiaalseid oskusi ja toimetulekut. Koostöös keskusega jagame lastele ka hügieenipakke.

Mondol aitab Liibanonis töötada Eesti Välisministeerium.

Liibanon Mondo

Uudised

MTÜ Mondo otsib vabatahtlikku tugiisikut Istanbuli

14.03.2018

MTÜ Mondo otsib tugiisikut vabatahtlikule tööle Istanbulis asuvasse Small Projects Istanbul keskusesse. Lähetuse pikkuseks on 5 – 8 nädalat ajavahemikus 15. juunist 31. augustini 2018. Kandideerima ootame inimesi kellel on: soov tutvuda lähemalt araabia ja islami kultuuridest pärit inimeste eludega, soov aidata põgenikke, kes on olnud sunnitud oma kodudest lahkuma vähemalt 2-aastane töökogemus Vabatahtlikku ootavad tööülesanded:
LOE EDASI