Vabatahtlike päevikud

Mondo blogi

Juba tagasi

Mondo vabatahtlikud

 

Mondo lähetab vabatahtlikke partnerorganisatsioonide juurde Ghanasse, Keeniasse, Ugandasse, Ukrainsse, Birmasse, Türki, Gruusiasse, Taisse ja Nepali. MTÜ Mondo on keskendunud kogenud erialaspetsialistide lähetamisele sihtriikidesse, mis muudab meie vabatahtlike profiili harjumuspärasest erinevaks: vabatahtlikuks on lähetatud nii mitmekordne vanaema kui ka on üks Mondo vabatahtlik lähetuse ajal tähistanud oma 65-dat sünnipäeva.

2018. aasta on Mondo ajaloo kõige vabatahtlike rohkeim aasta ja seda tänu EuAid Volunteers ehk Euroopa humanitaarabi vabatahtlike programmile. Lähetame selle programmi raames vabatahtlikke ikka oma tavapärastesse sihtriikidesse, aga kandideerida saavad kõik Euroopa Liidu kodanikud. Nii ongi Mondo lähetuses inimesed Itaaliast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hollandist jne. Seoses sellega on mitmeid meie blogipostitused inglise keelsed.

 

Kui tunnete, et teil on erialaselt teadmisi ja kogemusi, mida meie sihtriikides vajatakse ning olete valmis oma elu põnevaimaks väljakutseks, olete oodatud kandideerima vabatahtlikuks Mondo poolt välja kuulutatud värbamisvoorude käigus.

Kui soovite Mondo tegemistes kaasa lüüa vabatahtlikuna Eestis, võtke meiega ühendust:
mondo@mondo.org.ee või liituge Mondo sõprade grupiga Facebookis.

Vabatahtlike käsiraamatu leiate siit.